Müşterilerimizin güvenliği için www.boobycoffee.com üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde, ürünler, siparişi takip eden 1- 3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına ulaştırılır. Satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeyebilir.

Verilen siparişlerin en kısa sürede ulaştırılması için adres bilgilerinin açık ve anlaşılır olması gerekmektedir.

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Teslim aldığınız pakette herhangi bir hasar veya zarar tespit ettiyseniz derhal kargo firma görevlisi ile tutanak tutmanızı istiyoruz. Siparişinizde, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

İade Süresi:  Hızlı bozulan ürünler, gıda ürünleri, tek kullanımlık ürünler nitelikleri itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdir ve bu ürünlerde Alıcı’nın iade hakkından yararlanması mümkün olmayacaktır. Bunun dışında tüm ürünlerde aşağıdaki iptal&iade koşulları geçerlidir. Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan/kullanmadan ürünü teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli olan orjinal kutusu, ambalajı ve ürünün kendisinin eksiksiz ve hasarsız hali ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, ve sipariş numarınızı içeren bir yazı ile iade etmenizi istiyoruz.

İade Şartları:  İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  • Ürünün faturası, 3 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, ve ürünün eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

İade Usulü:  Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade tarafımıza e-mail veya telefon yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Bu bildirim sonrası tarafınıza verilecek onay bilgisi ile iade sürecini tamamlayabilirsiniz. Tarafımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İade onayı alan ürünlerin geri iadesinde, kargo-nakliye ve teslimat masrafı Booby Coffee tarafından karşılanacaktır.